Dürüst, güvenilir ve sıkı kaliteye sahip olun

Ev
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HongKong Biological Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
Çin HongKong Biological Co.,Ltd Sertifikalar
Çin HongKong Biological Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Clara'dan birkaç kez sipariş verdim. Eminim bu şirketteki herhangi biri de aynı derecede yardımcı olacaktır, hızlı yanıt veriyorlar, bazen yardımcı oluyorlar

—— Michael

Merhaba, ben yaptım ve test ettim. Bu mükemmel. Çok mutlu. Yakında bir başka tuz daha sipariş edecektir.

—— Peter

Clara gerçekten Cömert, her hediye verdiğinde, sana arkadaşımı daha çok tanıtacağım

—— stevan

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  HongKong Biyolojik Co, Ltdtest raporunu sağlayabilecek kendi KG ve KK departmanına sahiptir, fabrika yüksek basınçlı sıvı kromatografisi, gaz kromatografisi, ultraviyole spektrofotometre gibi gelişmiş ve eksiksiz ekipmanlara sahiptir.

   

  HongKong Biological Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

   

 • OEM / ODM
  Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için personelimiz her şeyi mükemmel yapmaya çalışmaktadır. Biz çeşitli üretim yönetimi sistemi, kalite güvence sistemi ve satış servis sistemi kurduk.

  GMP standardına göre, kalitemizi sigortalamak için eksiksiz bir QA ve QC sistemi kurmak için büyük fonlara yatırım yaptık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz var. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

  Şirketimizin işi dürüstlük, güven ve sürdürülebilirliğe dayanmaktadır . Bu yüzden ürünümüzü tüm dünyaya ihraç edebilir ve müşterilerimiz tarafından çok beğenilir. Daha fazla piyasa geliştirmek için, müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapında fabrikada ve ticarette bulunan şirketle işbirliği yapmaya hevesliyiz.

 • Ar-Ge

  HongKong Biyolojik Co, Ltd​ 2012'den beri kuruyoruz. Gelişmiş donanıma ve olgun teknik personele sahibiz.Ar-Ge faaliyetlerimiz temel araştırma, uygulamalı araştırma ve deneysel geliştirme olmak üzere üçe ayrılabilir.Yıllara dayanan çabalarımız sayesinde, anakara Çin'de ham steroid tozlarının lider üreticisi olmak için yavaş yavaş geliştik.

   

  HongKong Biological Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
HongKong Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Clara

Tel: +85297051796

Faks: 86-27-8684-9527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)