Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa

Wuhan Body Biological Co.,Ltd Fabrika turu

Çin Wuhan Body Biological Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Wuhan Body Biological Co.,Ltd Sertifikalar
Viki'den birkaç kez sipariş verdim. Eminim bu şirketteki herkes aynı zamanda yardımcı olabilir, hızlı bir şekilde tepki verirler bazen yardım eder.

—— Michael

Merhaba, ben yaptım ve test ettim. Bu mükemmel. Çok mutlu. Yakında bir başka tuz daha sipariş edecektir.

—— Peter

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd, kendi QA ve QC departmanı test raporu sağlayabilir, fabrika gelişmiş ve yüksek basınçlı sıvı kromatografi, gaz kromatografi, morötesi spektrofotometre gibi komple ekipman vardır.

 • OEM / ODM
  Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için personelimiz her şeyi mükemmel yapmaya çalışmaktadır. Biz çeşitli üretim yönetimi sistemi, kalite güvence sistemi ve satış servis sistemi kurduk.

  GMP standardına göre, kalitemizi sigortalamak için eksiksiz bir QA ve QC sistemi kurmak için büyük fonlara yatırım yaptık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz var. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

  Şirketimizin işi dürüstlük, güven ve sürdürülebilirliğe dayanmaktadır . Bu yüzden ürünümüzü tüm dünyaya ihraç edebilir ve müşterilerimiz tarafından çok beğenilir. Daha fazla piyasa geliştirmek için, müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapında fabrikada ve ticarette bulunan şirketle işbirliği yapmaya hevesliyiz.

 • Ar-Ge
  Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd 2012 yılından bu yana kurmak. Biz gelişmiş donanım ve olgun teknik personel var. AR-GE faaliyetlerimiz temel araştırmalar, uygulanan araştırma ve deneysel geliştirme olmak üzere üç tipe ayrılabilir. Yıllarımızın çabaları sayesinde, yavaş yavaş Çin'de ham steroid tozlarının lider üreticisi haline gelmiştir.

İletişim bilgileri
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. John

Faks: 86-27-8684-9527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)