Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa Ürünlerkas kazanç steroidler

Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone

Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone

  • Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone
  • Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone
  • Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone
  • Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone
Kadın Kilo Kaybı İçin En İyi Muscle Kazanç Steroidleri Legit Oxandrolone
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Hubei, China
Marka adı: Bodybiological
Sertifika: IS09001,SGS
Model Number: CAS: 53-39-4
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10gram
Fiyat: USD1/gram
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 560kg/month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Keywords: Anavar Another name: Oxandrolone
Shipping way: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Payment terms: Moneygram, Western Union, bank transfer
Delivery time: 5-7 days Policy: Resend
Function: Weight Loss Appearance: White powder
Vurgulamak:

Kilo kaybı enjeksiyonları

,

erkek arttırıcı steroidler

Kadın İçin En İyi Oksandrolone Muscle Kazanç Steroidleri Anavar

Anavar'a Giriş


Anavar'ın kimyasal adı oksandrolondur. Dihidrotestosteron, hafif anabolik ve hiçbir androjenik özellikleriyle ilişkilidir. Tablet biçimindedir ya da oral steroid olduğunu söyleyebiliriz. C 17 Alfa-Alkillenmiş steroid. Vücut şekli ve kas kütlesi oluşturmada yardımcı olduğu gibi, kaslarını mükemmel şekle sokmak isteyen insanlar için mükemmeldir. Ayrıca, vücut geliştiricileri, güreşciler ve sporcular tarafından performanslarını arttırmak için de kullanılır. Doğada anabolik olmasına rağmen, en az yan etkiyle mükemmel sonuç verir, bu yüzden çok yaygın kullanılır. Aynı zamanda doktorlar tarafından osteoporozun tedavisi için, yanık yaralanmaları durumunda kasları oluşturmak için ve aynı zamanda kas israfına neden olan bir hastalığı olan hastalar için reçete edilen bir ilaç olarak da kullanılır. Tedavi amacıyla kullanan hastalar için hiçbir yan etkisi yoktur. Aynı zamanda vücutta yağ kaybetme amacıyla kullanılır. Egzersizle uygun diyet alınırsa, vücutta yağ kaybedersiniz. Bir kez yutulduktan sonra kanda çok çabuk karışır. Diğer steroidler de hızlı bir şekilde karışsa da Anavar, yaklaşık 9 saatlik çok kısa bir yarı ömrüne sahip olması nedeniyle çabucak karışıyor. Bu nedenle günlük dozu çok gereklidir. Günde bir veya iki kez alınabilir. Erkeklerde normal doz yaklaşık 6 ila 8 hafta boyunca günde 50 ila 80 mg, kadınlarda günde 10 ila 20 mg aralığında olabilir.

Anabolik yapısı nedeniyle, vücut kütlesini arttırmak veya hacim kazandırmak amacı taşımamaktadır. Eğer kullanırsanız, kas yapımında büyük kazançlar sağlamaz, ancak güçlü kas dokuları oluşturacaktır. En büyük faydası, kasları ve metabolik aktiviteyi korumaktır. Kas dokularını güçlü ve güçlü kas dokularına dönüştürerek büyük metabolik aktivitelere yardımcı olur ve bu sonuç olarak vücut yağının vücuttaki yağın enerji için kullanılacağı hızı artıracaktır. Bu nedenle sporcular çoğunlukla hazırlıkları sırasında vücut geliştiricileri tarafından da kullanılmaktadır. Kadınlarda Anavar'ın etkileri çok kolay. Aslında kadınlara erkeklerle karşılaştırıldığında daha fazla avantaj sağlar. Bunun nedeni, kadınların hormonlara duyarlılığı erkeklere oranla daha fazladır. Çoğunluk kadınlar yağ yakıcı olarak kullanırlar; bu da ağrısız ve açlıkta çok fazla yan etki olmaksızın daha az kilo kaybı sağlar ve ayrıca vücuda ve kaslara iyi bir görünüm verir. Bu da kadınlar için de en sevilen seçenektir. Bundan dolayı "Kız Steroid" olarak da adlandırılır.

Bazı hafif yan etkileri de vardır. Yan etkiler, çok uzun süre ve daha fazla miktarda aldığınızda ortaya çıkar. Anavar'ın başlıca dezavantajı, karaborsada bulunmakla birlikte çok pahalı olması, ancak oradan satın alınan orijinalliğinden bu kadar emin olamaması. Olduğu gibi DHT ve bu saç dökülmesi ve sivilce oluşabilir. Ancak genetik olarak bu saç dökülmesi hastalığına sahip erkeklerde saç dökülmesi. Yüksek tansiyon ve yüksek kolestrol seviyeleri olabilir, ancak yalnızca sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamayan kişiler için genetik olarak da kullanıcılara bulaşan hastalıklar yoktur. Anavar'ın aroma vermeyen doğası nedeniyle, su tutma ve Jinekomastinin denklemin dışına çıkan etkileri ortaya çıkmıştır.

Kadınlar İçin Neden Anavar?


Anavar'ın kadınlara sağladığı avantajların ötesinde, bu steroid hormonun bayan sporcu için şiddetle önerildiği bir numaralı sebep olan dost canlısı olmasını sağlayabilir. Bunlar önemli faktörler olmasına rağmen gerçeği, hormonal yardımın bir formu olmaksızın kalır çoğu kadın, arzu ettikleri fitness görünümünü asla göstermez. Bu sizi vazgeçirmek için söylenmez ve herhangi bir şekilde, sizi desteklemenize veya sizi desteklemenizi önerirsiniz demek değildir; Sadece söylenebilir, çünkü gerçek budur. Vücutlarımız, hormonal yardım almadan elde edebilecekleri şeylere göre biraz sınırlı ve daima sınırlı kalacaklardır. Bir kadın bunun olmadan iyi bir fizik inşa edebilir ve kimse onun yapamayacağını söyler, ancak gerçek değişmez.

Ne kadar iyi yemek yiyip kurduğunuza bakılmaksızın, ne kadar disiplinli olursanız olun, bu yardım şekli olmaksızın, arzu edebileceğiniz en üst raf fiziği görünmemektedir. Buna göre, sesli diyet ve eğitim değiştirilemez; Hala disiplinle yemek yemeniz ve eğitmeniz gerekir. Anabolik steroidler söz konusuysa, bu, tüm anabolik steroidler için geçerlidir; fikir kısayol oluşturmak değildir; Bunu ima eden herkes gerçekten hormonları anlamıyor. Anabolik steroid kullanımının arkasındaki fikir ve bu Anavar için kadınlar için de geçerli, basitçe zaten doğru yaptıklarınızı yapmak ama sadece geliştirmek ve biraz daha iyi yapmanıza izin vermek.

İstediğiniz steroidler:

Dolum döngüsü için steroidler Kesme çevrimi için steroidler Yağ Kaybı İçin Steroidler Testosteron Cypionate ile ilgili sıvı steroidler
Testosteron enantiti Winstrol (Stanozolol) Winstrol Kütle 500
Testosteron Cypionate. Anavar (Oxandrolone) Primobolan Test Harmanı 500
Deca-Durabolin Masteron (Drostanolone Propionate) Anavar Test 400 / tri test 400
Dianabol Primobolan (Metenolon Asetat) masteronda Testosteron Propionat 200mg / ml
Anadrol Primobolan Depo (Methenolone Enanthate) denge unsuru oluşturmak Süperest 450 mg / ml
Trenbolon Asetat Oral Turinabol (4-Klorodehidrometil-testosteron) Testosteron, Enantant, Cypionat, Propionat, Sastanon-250 vb. Testosteron Cypionate 300mg / ml
denge unsuru oluşturmak Testosteron Propionat Testosteron Cypionate 300mg / ml
Testosteron Propionat Testosteron enantiti Temas:
Testosteron süstanonu Testosteron Cypionate Body03@bodybiological.com
Testosteron süspansiyon Sustanon 250 skype: güneşli-testosteron
Boldenon Undeşilenat Testosteron baz WhatsApp: 86-13264710010
Nandrolone Fenilpropionat Trenbolone-Asetat

İletişim bilgileri
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Viki

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler