Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa ÜrünlerDeca Anabolik Steroidler

191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin

191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin

  • 191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin
  • 191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin
  • 191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin
  • 191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin
191AA Etkili HGH İnsan Büyüme Hormonu Hygetropin Jintropin Kigtropin
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Hubei, China
Marka adı: Human Growth Hormone
Sertifika: ISO9001, SGS
Model Number: CAS: 96827-07-5
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1kit
Fiyat: USD50/kit
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 1000kits/month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Keywords: Human Growth Hormone Appearance: Freeze Dried Powder
CAS: 96827-07-5 Shipping way: Fedex, TNT, DHL, UPS, HK EMS
Payment terms: Moneygram, Western Union, bank transfer Specification: 10iu/vial 10vials/kit 100iu/kit
MOQ: 1kit Grade: 191aa
Whatsapp: +8613264710010
Vurgulamak:

Kas kütlesi steroidleri

,

insan büyüme hormonu

191AA Etkili Hygetropin Jintropin Kigtropin HGH İnsan Büyüme Hormonu

İnsan büyüme hormonu


HGH olarak bilinen İnsan Büyüme Hormonu, tüm insanlarda bulunan ve insan vücudundaki bir dizi işlev için gerekli olan, inanılmaz derecede anabolik özelliklere ve işlevlere sahip, protein temelli bir peptid hormondur. HGH tedavisi uzun yıllar var olmasına karşın, sentetik versiyonların rafa ilk geldiği 1980'lerin ortalarına kadar güvenli ve etkili bir uygulama mevcut değildi; Bu periyoddan önce, terapi için İnsan Büyümesi Hormonunu elde edebilmenin tek yolu, kadavruların hipofizinden direkt olarak çıkarmaktı; Sıklıkla tehlikeli ve sağlıksız bir uygulama. Bununla birlikte, 1990'ların sonu ve 2000'lerin başında bir biyosentetik formdaki HGH çokça mevcuttu ve o zamandan beri hem hormon replasman tedavisinde hem de performans artışı dünyasında en çok aranan hormondan biri olmuştur. Genellikle gençlik hormonu çeşidi olarak adlandırılan HGH'nin, gençliği ve canlılığı korumanın yanı sıra kas gelişimini ve metabolik verimliliği arttıran sayısız özellikleri ürettiği gösterilmiştir. Büyüme Hormonu, faydaları büyük olduğu ve güvenlik belgesi neredeyse kusursuz olduğu için İnsan Growth Hormonu, satın alınması gereken daha pahalı hormonlardan biri olmayı sürdürse de, birinin ödeyebileceği fiyata rağmen oldukça popüler kalır.

İnsan Büyümesi Hormon üretimi beyindeki hipotalamus tarafından düzenlenir ve bu HGH'nin hipofiz bezinde ne kadar HGH üretileceğini belirler. Hipotalamus, Human Growth Hormone Releasing Hormone (HGHRH) ve Somatostatin (SST) salıncaya kadar hipofiz üretimden sorumlu olsa da, hipofizi üretmek ve HGH'yi serbest bırakmak için uyarır. Üretilen ve salınan miktar büyük oranda salınan HGHRH ve SST miktarı ile belirlenir, ancak bu amaçla diyet ve egzersizle ilgili kendi yaşam biçimi büyük ölçüde rol oynayacaktır, bu da büyük ölçüde fiziksel uyarıların daha fazla arz ile sonuçlanacağıdır.


İnsan Büyüme Hormonu mevcut olduğunda hücre üretiminden, ayrıca onarım ve rejenerasyondan sorumludur ve bu da vücudun hücrelerinde büyüme ve yüksek verimlilik seviyelerine yol açabilir. HGH varlığıyla hücre bölünmesinin yanı sıra mevcut hücrelerin yapısındaki büyüklük ve kuvvet de artar. Bu basitçe, sorumlu oldukları çeşitli görevleri yerine getirmek için yapısal olarak daha güçlü olan daha büyük bir hücre arzımız olduğu anlamına geliyor.


İnsan Büyümesi Hormonu, amino asitler ve hücrelerdeki protein içerisine dönüşüm oranı açısından önemli bir rol oynar. Artmış hücre bölünmesi ile hücrelerin yapısal olarak artışı ile birleşince, amino asit dönüşümünde daha fazla verimlilik ile vücut aptly olarak daha verimli bir şekilde performansını arttırır. HGH, metabolik etkinlik açısından, depolanan vücut yağını yakma gelişimini teşvik eden, vücuttaki enerji için kullanılabilecek önemli bir faktördür; HGH arzı ne kadar büyükse, daha fazla yağ yakma olacaktır; Bunu çok eylem biçimiyle elde edilen son derece anabolik yapısı ile birleştirin ve inanılmaz bir hormona sahip olun.


HGH, iyileşme sürecinde daha da önemli bir faktördür ve doku onarımı ilerlemenin olduğu yerde performans arttırıcı için büyük önem taşır. Ayırma çevresinde yapısal güçlendirme ve üretim döngüsü nedeniyle, yorucu etkinliklerden kurtulma değil, yaraların iyileşmesi de mümkün; İnsan Büyümesi Hormonu vücuda ne kadar çok yaklaşırsa iyileşme süreci o kadar büyük ve daha hızlı gerçekleşir.


İnsan Büyüme Hormonunun Faydaları:


İnsan Büyümesi Hormonunun yararlarını anlamak için, bunları yukarıda tartışılan basit işlevlerini basitçe anlamakla görebilirsiniz; Ne yazık ki biz yaşlandıkça bu tür faydalar kısa düşmeye başladı ve doğal HGH üretimi yaşlandığımız ve genellikle hızlı bir oranda düştüğü için azaldı. Bu nedenle, dünyada giderek daha fazla insan var, hem kadınlar hem erkekler ve kadınlar, beyzbol, futbol, ​​atletizm ve vücut geliştiricileri ile elektrikli el arabaları gibi birçok sporcunun yanı sıra böyle bir çarpışmayı önlemek için biyosentetik İnsan Büyümesi Hormonu kullanmaya başladılar. , Spor salgı fareleri ve aradaki her şey. Yaşlanma belirtilerini yavaşlatmayı amaçlayan terapötik dozlar spor dünyasına aittir ve performans artırıcı dozlar genelde çok daha yüksektir, çünkü buradaki fikir sadece yeterli seviyeleri sağlamamakla birlikte onları aşarak yararların artmasıdır Daha da geliştirilmiş.


Ek Bireysel Büyüme Hormonunun kullanımı yoluyla, birey, birçok faydalı uygulamadan ödülleri kazanmayı bekleyebilir ve amacı ne olursa olsun onu kullananlara evrensel olarak başvururlar; Bununla birlikte, ivme oranı ve toplam bitki anabolik androjenik steroidlerin dozlanması ve bağlanması temelinde birinden diğerine büyük ölçüde değişecektir. Anabolik steroid kullanımı, atletik dünyada HGH kullanımıyla çok yaygındır çünkü her ikisi de etkilerini artırmak için birlikte çalışacak bir araçtır.


Biyosentetik HGH'yi uygulayan kişiler, kas dokusu büyümesi, yüksek metabolik hızlar, daha yağsız ve sıkı bir fizik, vücuttaki iyileşmeyi arttırma, artan kemik, eklem ve tendon kuvveti, daha sağlıklı görünümlü cilt gibi yararlı özelliklerin birçoğunu bekleyebilir. Artan enerji. Bunlar büyük ölçüde genel anlamda fiziksel özelliklere sahipken, İnsan Growth Hormonu doğrudan fizikçiliğin çok ötesine geçmekte ve diğer çok önemli nitelikleri de elinde tutmaktadır. Insan Büyüme Hormonu ile destekleyenler, HGH'nin depresyon gibi problemleri büyük oranda engelleyebileceğinden genel olarak gelişmiş ruh hallerine ek olarak düşünce ve odaklanma konusunda daha net bir yere sahip olduklarını göreceksiniz. Vücuttaki HGH düzeyleri optimal aralığın altına düşerse, bahsedilen olumlu faydaların her biri de azalmaya başlar; Bu yüzden uygun seviyelerin çok önemli olduğunu görebilirsiniz. Aynı ışıkta, doğal üretimin ötesinde seviyeler arttıkça, her faydalı özellik, önceden düşünülemez derecelerde geliştirilmiştir.

Üstünlüğümüz:

Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve farmasötik ara mamullerin lider ve profesyonel üreticisi ve tedarikçisidir.
Sizin için sıcak satış sonrası servis 24/7. Sorunuzun herhangi biri mümkün olduğunca ilk olarak çözülür. Müşterinin ilk inancına bağlı kalırsak elimizden geldiğince en iyi ve en samimi hizmetler sağlayacağız.
Fabrikamızda HPLC aparatları gibi ileri teknoloji ekipmanı ve kimyasal aletler bulunmaktadır. Birkaç büyük, orta ölçekli atölye ve KG ve araştırma merkezi bulunmaktadır.
Ürünlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Kanada ve diğer pek çok alana ihraç edilmektedir. Ayrıca, yeni ve düzenli müşteriler arasında iyi bir üne kavuştuk ve keyif aldık.

Enjeksiyonluk Anabolik Steroidler

Enjeksiyonluk sıvı mg / ml
Testosteron enantiti 600 mg / ml
Testosteron Propionat 100 mg / ml
Testosteron Cypionate 250 mg / ml
Testosteron sostanon 250 450 mg / ml
Nandrolone dekanoat (DECA) / Deca Durabolin 300 mg / ml
Boldenon Undeşilenat 400 mg / ml
Trenbolon asetat 100 mg / ml
Trenbolon enantiti 200 mg / ml
Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat 75 mg / ml
Drostanolon Propionat (Masteron) 100 mg / ml
Drostanolone Enanthate 200 mg / ml
Testosteron dekanoat 200 mg / ml
Testosteron Fenilpropionat 100 mg / ml
Nandrolone Fenipropionat (NPP) / Durabolin 100 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Yüzey 50 mg / ml
Oksimetolon (Anadrol) 50 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 50 mg / ml
Metandrostenolon (Dianabol) 80 mg / ml
Boldenon Cypionate 200 mg / ml
Superdrol Tozu 50 mg / ml
Metenolon enantat 200 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Testosteron asetat 80 mg / ml
Testosteron temel 100 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Testosteron Undekanoat 500 mg / ml
Testosteron izokaproat 60 mg / ml
Ağız yağı mg / ml
Dianabol 50 mg / ml
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) 20 mg / ml
Tamoksifen 20 mg / ml
stanozolol (Winstrol) Ajan 50 mg / ml
Clomifen Sitrat (Clomid) 50 mg / ml
Anastrozol (Arimidex) 5 mg / ml
Letrozol (Femara) 5 mg / ml
Oxandrolone (Anavar) 20 mg / ml
Oksimetolon (Anadrol) 50 mg / ml
Yarı Mamul Steroid Yağı Karıştırma (mg / ml)
isim Bileşim (mg / ml)
Testosteron Propionat 100mg / ml
TMT300 Drostanolon Propionat 100mg / ml
Trenbolon asetat 100mg / ml
Testosteron enantit 150mg / ml
Anomass400 Boldenone Undecylenate150mg / ml
Trenbolone enanthate100 mg / ml
Testosteron Propionat 75mg / ml
Ripex225 Drostanolon Propionat 75mg / ml
Trenbolon asetat 75mg / ml
Testosteron Propionat 30mg / ml
Testosteron Fenilpropiona 60mg / ml
Test Harmanı 450 Testosteron izokaproat 60mg / ml
Testosteron dekanoat 100 mg / ml
Testosteron enanthate 100mg / ml
Testosteron Cypionate 100 mg / ml
Testosteron asetat 32mg / ml
Testosteron dekanoat147mg / ml
Süperest 450 Testosteron Propionat73mg / ml
Testosteron Fenilpropionat73mg / ml
Testosteron Cypionate 125mg / ml
Trenbolone enanthate125mg / ml
TMT 375 Drostanolone Enanthate 125mg / ml
Testosteron enanthate 125mg / ml
Testosteron enanthate 120mg / ml
Tri Test 400 Testosteron Cypionate120mg / ml
Testosteron dekanoat160mg / ml
Testosteron Cypionate 175mg / ml
Test 400 Testosteron enanthate175mg / ml
TestosteronePropionate50mg / ml
Trenbolone enanthate 60mg / ml
Tri Tren 180 Trenbolon asetat 60mg / ml
TrenHexahydrobenzylCarbonate60mg / ml
TM Karışımı 500 Trenbolone enanthate 250mg / ml
Testosteron enanthate250mg / ml

İletişim bilgileri
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Viki

Tel: +8613264710010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler