Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAnabolik steroidler enjekte edilebilir

Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat

Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat

  • Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat
  • Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat
  • Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat
  • Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat
Yağ kaybı Androjenik Anabolik Steroidler, Vücut Geliştirme Kesme Çevrimi Trenbolon Asetat
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: Body Biological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model Number: CAS: 10540-29-1
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1g
Fiyat: USD1/G
Packaging Details: Foil bag, disguised discreat package or according to customer needs.
Delivery Time: in 24 hours
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 600KG
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Product name: Trenbolone Acetate CAS No: 10540-29-1
Description: Light Yellow Crystalline Powder Delivery: 5-7 days
Payment: Western Union, Moneygram, TT Policy: Resend policy
Purity: 99% Function: Weight Loss
Vurgulamak:

kas geliştirme steroidler

,

Güvenli vücut steroidler

Vücut Geliştirme Yağ Kaybı Androjenik Anabolik Steroidler Trenbolon Asetat

Açıklama:


Trenbolone ilk olarak 1963 yılında Velluz ve arkadaşları tarafından sentezlendi.503 İlaç, Roussel-UCLAF'ın erken gelişme projesi gibi görünüyor. 1970'lerin başında, İngiltere'de Hoechst tarafından Finajet, Fransa'da Roussel tarafından Finaject olarak enjekte edilebilir (trenbolon asetat) olarak satılıyordu. Almanya'daki Roussel AG her iki şirketin ebeveyni idi. Trenbolon asetat, trenbolonun daha uzun süre etkili bir esteri olan (bkz. Parabolan) bir zamanlar insan tüketimi için satılmış olmasına rağmen veteriner tıbbı bir ilaçtır.

Trenbolon asetat, kesimden kısa süre önce sığırların kilo alma oranını arttırmak ve yem verimliliğini artırmak için hemen hemen münhasıran kullanılır. Aslında, ilaç, satılabilir et toplam pound cinsinden ölçülen ürün karlılığını artırmak için kullanılır. Genellikle katliam noktasına kadar, tevkifat süresi olmaksızın kullanılır. Dünyanın pek çok yerinde satılan et ürünleri bu uygulama sonucunda az miktarda rezidüel trenbolone metabolitleri içerecektir.

Trenbolone asetat ilk önce ABD vücut geliştirmecileri arasında uyuşturucunun Avrupa'dan yüksek hacimli kaçaklandığı 1980'lerde popüler oldu. Güçlü bir anabolik ve androjenik ajan olarak tanımlandı (haklı olarak) ve hızlı bir şekilde Amerikan rekabetçi vücut geliştiricileri arasında tercih edilen bir ilaç haline geldi. Kısa bir süre aşırı derecede sıcak olmasına rağmen, trenbolon asetatının tedariki, 1987'de aniden kesildi, çünkü Hoechst-Roussel bu ilacın tüm enjekte edilebilir formlarının satışını gönüllü olarak durdurmaya karar verdi. Doğrulanmasa da, "tartışmalı" steroidlerin bırakılmasının 1980'lerin sonu ve 1990'ların başında oldukça yaygın olması nedeniyle spor dopingi ile ilgili artan kamuoyunun kaygısı, bu karardan büyük ölçüde etkilenmiştir. Bu olay, enjeksiyonluk trenbolon asetat içeren meşru ilaçların sonunu getirdi.

Finajet ve Finaject'ın ortadan kalktığını gördüğümüz zamanlarda, Hoechst-Roussell Finaplix sığırı implant pelletleri olarak trenbolone asetatı ABD piyasasına tanıtıyordu. Bu, 1987'de FDA'nın bu tür ürünler için onaylamasının ardından geldi. Peletler, sığırların kulaklarına el tipi bir implant tabancasıyla subkutan implantasyon için dizayn edildi ve küçük cerrahi olmadan insanlara implante edilemeyecek kadar büyüktü. Dikkat çekici bir şekilde, trenbolon asetat topakları ABD kontrollü madde yasalarından muaftır. Bu, muhtemelen hayvancılık sahiplerinin büyümeyi destekleyen ajana erişimi kolay ve uygun fiyatlı hale getirmek için yapılır. Bu ürünler her kullanıldığında bir veterinere ihtiyaç duyulursa, çok zahmetli ya da düşünmek yasaklayıcı bir maliyete sahip olabilirler. Kuşkusuz, bu ürünler pellet biçiminde olduklarından, insan tüketimine uygun bir biçimde bulunmadığından, muafiyetleri ilk bakıştan biraz daha mantıklı görünmektedir.

Finaplix pelletlerinin insan idaresi uygulaması zor olabilir, ancak halen yaygın şekilde yapılmaktadır. Çoğu zaman, 2-4 implant pelet toprağa dökülür ve günlük olarak cilde uygulanan 50/50 su ve DMSO çözeltisi ile karıştırılır. Bu ev-demleme transdermal karışımı etkili ancak sarımsağın kuvvetli bir kokusu (DMSO'nun bir etkisi) taşımaya meyilli. Diğerleri sadece bir kaşık arkasında birkaç pelet öğütmek ve onları nefes (snort). Burada, ilaç mukoza yoluyla kan dolaşımına giriyor, zayıf ama yine de steroid hormonları için yararlı araçlar. Bunu deneyenlerin sıklıkla, hayal olacağı kadar rahatsız edici olmadığını iddia ediyorlar. Alternatif olarak, bazı sporcular ilacı oral yoldan tüketmeyi yeğlerler. İdeal bir doğum şekli olmasa da, trenbolon, orta seviyede oral biyoyararlılık gösterir ve bu şekilde yeterli dozaj verilmek suretiyle kullanılabilir.

Daha maceracı bireyler kendi enjeksiyonlarını Finaplix ile karıştırmak için bir uygulama yaptı. Peletler ince bir toz haline getirilir (genellikle 2 ila 6 pelet arasındadır) ve daha sonra steril su, propilen glikol veya yağ bazlı bir enjekte edilebilir steroid veya veteriner vitaminine ilave edilir. Bu, haftada iki kez tekrarlanır, ancak bazıları bu uygulamayı daha sıklıkla üstlenmeyi başarırlar. Bununla birlikte, kontrollü steril bir ortamda yapılmadığı için, bunu yapmak suretiyle enfeksiyonu (veya daha kötüsü) tehlikeye atmaktadır. 1990'ların sonundan itibaren, bazı mağazalar bağlayıcıları aktif steroidden ayırmak ve nispeten saf enjekte etmek için gerekli tüm malzemeleri içeren kitleri satmaya başladı. Bu kitler, yıllar içinde popülaritesini arttırdı ve steril farmasötik ilaçların yerini almamasına rağmen genellikle olumlu olarak değerlendirildi.

Finaplix? Şu anda Intervet tarafından Hoechst-Roussel Agri-vet yerine satılsa da, ABD'de ve bazı pazarlarda yurtdışında mevcuttur. Bu üründe Finaplix-H ve Finaplix-S olmak üzere ikiye ayrılır; bu ürün sırasıyla Düdüklü Tube veya Direksiyon için tasarlanmış olup olmadığını gösterir. Her iki ürünün toplam dozu, 100 20 mg trenbolon asetat topakları (2.000 mg) ve "S" sürümü sadece 70 (1.400 mg) içeren "H" versiyonu ile farklıdır. Ivy Hayvan Sağlığı (ABD), Bileşen-TH ve Bileşen-TS olarak satılan iki eşdeğer makyaj ürününü de piyasaya sundu. Ayrıca trenbolone asetat içeren (genelde istenmeyen) bir östrojen dozu içeren Revalor ve Synovex + markaları bulunmaktadır. Buna ek olarak, trenbolon asetat içeren başka meşru ilaçlar bulunmamasına rağmen, ilaç bir dizi ihracat ve yeraltı steroid üreticisi tarafından üretilmektedir (enjeksiyon ve oral kullanım için).

İstediğiniz steroidler:

Dolum döngüsü için steroidler Kesme çevrimi için steroidler Yağ Kaybı İçin Steroidler Testosteron Cypionate ile ilgili sıvı steroidler
Testosteron enantiti Winstrol (Stanozolol) Winstrol Kütle 500
Testosteron Cypionate. Anavar (Oxandrolone) Primobolan Test Harmanı 500
Deca-Durabolin Masteron (Drostanolone Propionate) Anavar Test 400 / tri test 400
Dianabol Primobolan (Metenolon Asetat) masteronda Testosteron Propionat 200mg / ml
Anadrol Primobolan Depo (Methenolone Enanthate) denge unsuru oluşturmak Süperest 450 mg / ml
Trenbolon Asetat Oral Turinabol (4-Klorodehidrometil-testosteron) Testosteron, Enantant, Cypionat, Propionat, Sastanon-250 vb. Testosteron Cypionate 300mg / ml
denge unsuru oluşturmak Testosteron Propionat Testosteron Cypionate 300mg / ml
Testosteron Propionat Testosteron enantiti Temas:
Testosteron süstanonu Testosteron Cypionate Body03@bodybiological.com
Testosteron süspansiyon Sustanon 250 skype: Güneşli-testosteron
Boldenon Undeşilenat Testosteron temel WhatsApp: 86-13264710010
Nandrolone Fenilpropionat Trenbolone-Asetat

Üstünlüğümüz:

Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve farmasötik ara mamullerin lider ve profesyonel üreticisi ve tedarikçisidir.
Sizin için sıcak satış sonrası servis 24/7. Sorunuzun herhangi biri mümkün olduğunca ilk olarak çözülür. Müşterinin ilk inancına bağlı kalırsak elimizden geldiğince en iyi ve en samimi hizmetler sağlayacağız.
Fabrikamızda HPLC aparatları gibi ileri teknoloji ekipmanı ve kimyasal aletler bulunmaktadır. Birkaç büyük, orta ölçekli atölye ve KG ve araştırma merkezi bulunmaktadır.
Ürünlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Kanada ve diğer pek çok alana ihraç edilmektedir. Ayrıca, yeni ve düzenli müşteriler arasında iyi bir üne kavuştuk ve keyif aldık.

İletişim bilgileri
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Clare

Tel: +8618271632602

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler