Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroid

Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat

Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat

  • Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat
  • Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat
  • Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat
  • Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat
Kilo Kaybı Testi Phen Testosteron Anabolik Steroid 1255-49-8 Testosteron Fenilpropinat
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Hubei, China
Marka adı: bodybiological
Sertifika: IS09001,SGS
Model Number: 1255-49-8
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10gram
Fiyat: USD1/gram
Packaging Details: Foil bag
Delivery Time: within 24 hours after the payment
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 460kg/month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Keywords: Testosterone Phenylpropinate Appearance: white crystalline powder
Contact: +8613264710010 Shipping way: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS
Payment terms: Money gram, western union, bank transfer Delivery time: Within 24 hours after the payment
Package: Foil Bag Function: Weight Loss
Vurgulamak:

Testosteron propiyonat tozu

,

doğal testosteron takviyeleri

Test Fen Testosteronu Anabolik Steroid Testosteron Fenilpropinat

Testosteron Fenilpropionat


Testosteron ağırlıklı olarak erkeklerin testislerinde üretilen bir hormondur. Erkeklerin neredeyse tüm cinsel özelliklerinden sorumludur. Bu spesifik versiyon, Fenilpropiyonat ester takılı Testosteron'dur. Testosteron Fenilpropionatın 4-5 günlük aktif ömrü vardır. Zamanla serbest bırakın, doğrudan Testosteron'un Propionate (kısa) ve Cypionate (uzun) sürümlerinin ortasındadır. Testosteron Fenilpropiyonat'ı haftada iki kez enjekte etmesi önerilir, ancak çoğu her üç günde bir tercih yapar.

Arka fon

Testosteron, ilk önce 1935 yılında boğa testislerinden izole edilerek sentezlenmiştir. O günden beri birçok farmasötik form ve türev oluşturulmuştur.

Testosteron Fenilpropionat, orijinal olarak "Testolent" markası altında Sicomed Pharmaceutical house tarafından üretildi. Uzun yıllardır, Testosteron Fenilpropionat'ın elde edilmesi güç ancak son zamanlarda yer altı laboratuvarları tarafından daha kullanılabilir hale getirildi.

Steroid Eylem

Testosteron, libido, enerji, bağışıklık, yağ kaybının artması, yağsız kas kitlesi elde edilmesi ve sürdürülmesi, Osteoporozun (kemik yoğunluğunun azalması) önlenmesi ve kalp hastalığına karşı olası korumanın önlenmesi yoluyla sağlık ve refahın geliştirilmesinden sorumludur. Testosteron ayrıca erkek cinsel organlarının normal büyümesi ve gelişmesinden ve ikincil cinsiyet özelliklerinin korunmasından sorumludur. İkincil cinsiyet özellikleri, iki cinsiyeti ayıran belirli özelliklerdir, ancak doğrudan doğurgan sistemin bir parçası değildir, örneğin: göğüs ve yüz kılları, seçkin bir çene çizgisi, geniş omuzlar ve artmış kas kütlesi. Testosteron Androjen Reseptörlerine (AR) bağlanır, bu da hızlanan kas kazanımına, yağ kaybına ve kas onarımına ve büyümesine neden olur. Bu mekanizmalar, Androjen Reseptörlerinin (doğrudan ya da DHT olarak) aktivasyonu ile uyarılır.
Testosteron Fenilpropiyonatın kullanımı ile ilişkili pek çok olası yan etki vardır. Bu üründe ayrıca östrojen ve DHT'ye (dihidrotestosteron) örtüşme için yüksek oranda aromatizasyon vardır. Kadın seks hormonu olan östrojene dönüştürme, jinekomasti (erkeklerde meme dokusu oluşumu) ve su tutma riski oluşturur.

Vücudunuza Testosteron takviyesi vücudun hormonun doğal üretiminin durdurulmasına neden olacaktır. Yan etkilerin şiddeti çoğunlukla dolaşımdaki serbest testosteronun dozu ve süresine ve substratlara dönüşümüne bağlıdır. Testosteronun anabolik / androjenik etkileri doza bağlıdır, bu nedenle doz arttıkça kas oluşturma etkisi de artar. Testosteron ayrıca agresif ve baskın davranışları da teşvik eder.

Testosteron muhtemelen insanın bildiği ve kütle oluşturma döngüsünün temeli olarak önerilen en iyi kütle oluşturucudur.

Teknik veri

Testosteronun anabolik / androjenik etkileri, verilen doza bağlıdır; Genellikle doz ne kadar yüksek olursa sonuçlar da o kadar iyi olur. Testosteron (Enantant) üzerinde yapılan bir çalışmada, 600 mg'ın (haftada bir) yüksek bir doz, daha düşük doz alanlara kıyasla, deneklerde daha iyi sonuçlar vermiştir. En yüksek doz, 600 mg / hafta ile, en düşük sonuçlar, araştırılan daha düşük dozlardan herhangi biriyle karşılaştırıldığında elde edilmiştir. En yüksek yağ kaybı, en kas büyümesi ve artan boyut ve mukavemet daha yüksek dozda elde edildi. Aynı çalışmada, HDL kolestrolü düşürüldü ve denekler akne yaşadı. Yalın Vücut Kütlesi'nde haftada 600 mg testosteron tedavisinin 20 haftasından kabaca% 15'lik bir artış oldu.

Genel olarak, Testosteron Fenilpropionat kullanan kişiler tarafından en yaygın rapor, kasın büyüklüğü, şekli ve görünüşündeki değişiklikler yanında kuvvetteki muazzam kazançlardı.

Androjen Reseptörlerinin uyarılması (doğrudan ya da DHT olarak), hızlanan kas kazancı, yağ kaybı, artmış kas tamiri ve büyüme yaşanmıştır. Testosteron, yağ hücrelerinde AR'a bağlanır; Bu nedenle yağ (yağ) dokusu daha kolay kırılabilir, bu arada yeni yağ oluşumu önlenir

. Vücut hızlandırılmış bir oranda kas kurduğundan, daha fazla yutulan gıda, kas dokusuna doğrudan doğruya götürülür (bu besin öğütme olarak bilinir) ve yağdan uzaktır. Bu, testosteronun yağ kaybı üzerine bir başka dolaylı etkisidir. Testosteron aynı zamanda yüksek glukoz düzeylerine yanıt olarak insülin tarafından aktive edilen glikojen sentezini de teşvik eder. Glikojen, kaslara yakıt sağlar; Yoğun egzersiz ve antrenmanlarda şiddetli kas dökümü sırasında dayanıklılık ve kuvvet artışı bildirilmiştir.

Kullanıcı Notları

Son zamanlarda benim döngülerimden birinde Testosteron Fenilpropionat denemek için fırsat buldum. Bence bu şeylerin başlıca avantajı yer altı üreticilerinin, propionat gibi diğer kısa (ish) esterlerin aksine, 200 mg / ml'de dozdan almaktan korkmamasıdır ... burada 100 mg / ml tipik dozdur.

Her gün 200 mg'lık bir miktarda kullanıyordum ve bu, testosteron seviyelerimi normalin en üst düzeyine yaklaşık 1,5 kat artırmak için yeterli olduğunu bulmuştu.

Testesteron Fenilpropionat üzerindeki kazanımlarım su tutma oranı propionata (düşük) benzer olsa da şimdiye kadar kullandığım her testesteronun tipikti (esterden bağımsız olarak).

Her ne kadar bu bileşiğin aktif ömrü, her üçüncü veya dördüncü güne bir kez enjekte etmeme izin vermesine rağmen, zorunlu olmamasına rağmen her geçen gün enjekte etmeyi seçtim. Nandrolone Phenylpropionate ile bir döngüde doğal bir eşleşme, çünkü her ikisi de aynı güne aynı frekansta enjekte edilebilir.

Su tutma oranı bu bileşikle düşük olduğundan, muhtemelen piyasada bulunan esterifiye testosteronun en çok yönlü halidir ... uzun esterler gibi kütle oluşturur, çok sık enjeksiyon gerektirmez ve cypionate gibi su tutulmasına neden olmaz veya enantat.

Üstünlüğümüz:

Wuhan Vücut Biyolojik Co, Ltd Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve farmasötik ara mamullerin lider ve profesyonel üreticisi ve tedarikçisidir.
Sizin için sıcak satış sonrası servis 24/7. Sorunuzun herhangi biri mümkün olduğunca ilk olarak çözülür. Müşterinin ilk inancına bağlı kalırsak elimizden geldiğince en iyi ve en samimi hizmetler sağlayacağız.
Fabrikamızda HPLC aparatları gibi ileri teknoloji ekipmanı ve kimyasal aletler bulunmaktadır. Birkaç büyük, orta ölçekli atölye ve KG ve araştırma merkezi bulunmaktadır.
Ürünlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Kanada ve diğer pek çok alana ihraç edilmektedir. Ayrıca, yeni ve düzenli müşteriler arasında iyi bir üne kavuştuk ve keyif aldık.

İletişim bilgileri
Wuhan Body Biological Co.,Ltd

İlgili kişi: Clare

Tel: +8618271632602

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler