Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

D-Anabol Toplu İşlem Çevrimi Doğal Oral Anabolik steroidler Dianabol CAS 72-63-9

D-Anabol Toplu İşlem Çevrimi Doğal Oral Anabolik steroidler Dianabol CAS 72-63-9

  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
  • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9
 • D-Anabol Bulking Cycle Nature Oral Anabolic steroids Dianabol CAS 72-63-9

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hubei, Çin
  Marka adı: bodybiological
  Sertifika: IS09001,SGS
  Model numarası: CA: 72-63-9

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10gram
  Fiyat: USD1/gram
  Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
  Teslim süresi: ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 560kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  anahtar kelimeler: Methandrostenolone Başka bir isim: Dianabol
  Yol nakliye: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Ödeme koşulları: Moneygram, Western Union, banka havalesi
  Teslimat Süresi: 5-7 GÜN Politika: Yeniden gönder
  İşlevi: kilo kaybı Görünüm: Beyaz toz

  72-63-9 D-Anabol Dökme Çevrimi Doğa Oral Anabolik steroidler Dianabol

  whatspp: +8613264710010

  Dianabol Profil:

  [17a-metil-17b-hidroksi-1,4-androstadien-3-on]
  Moleküler Ağırlık: 300.44
  Formül: C20H28O2
  Erime noktası: Yok
  İmalatçı: Ciba (asıl olarak)
  Etkili doz: günde 15-50 mgs
  Aktif Ömür: 5 saat
  Tespit Süresi: 6 haftaya kadar
  Anabolik / Androjenik Oran (Aralık): 90-210: 40-60

  Dianabol Döngüsü


  Dianabol, şimdiye kadar yaratılan ikinci steroid ve performans geliştirme amacıyla üretilen birkaç faktörden biri olduğu için tüm zamanların en eski döngülerinden biridir. Tek bir Dianabol döngüsü, görünüşte rekor bir sürede büyük kazançlar sağlayabilir; şimdiye kadar tamamlayabildiğimiz en güçlü ve hızlı hareket eden steroidlerden biridir. Dianabol döngüsünün tek bir Dianabol döngüsünün sadece birkaç hafta içinde 20 veya 30 libre vermesi nadir değildir ve daha önce de tahmin ettiğiniz gibi, Dbol ile yaygın olarak bilinen ekstra büyük çoğunluklar mevsim kazançları için bunu yapar. Bu doğru; Dbol ile takviye yapmak için en uygun zaman toplu haldedir. Tabii ki, bir döngüye ne zaman dahil etmenin en iyi zamanını soruyorsunuzdur; ne dozlarda kullanmalısınız ve ne ile yığmalıyım? Evet, şu harika haberimiz var, çünkü bu soruların her birine burada ve gelecekte cevap vereceğiz. Başarılı bir Dianabol döngüsü arıyorsanız, doğru yere geldiniz demektir.

  Hiç şüphe yok ki, en fazla Dbol ile takviye edilecek en yaygın zaman dolum döngüsünün ön ucundadır. Fikir basit; yavaş hareket eden steroidler sisteminizde oluştuğundan, hızlı etkili Dbol, başlangıçtan itibaren kazançlar elde edecek, özünde döngüyü başlatmak için tekme yapıyorsunuz. Diğer steroidler patlak verir ve kullanılan steroidlere bağlı olarak biraz zaman alabilir, zaten bazı güzel kazançlar elde etmiş olacaksınız. Yapılan yeni kazanımlar ve döngü devam ederken, diğer steroidler sadece onları geliştirecek ve uygun diyetle ve eğitimle işinizi önemli derecede sağlamlaştıracaksınız. Yeni başlayanlar için ve performansı en çok arttıran sporcular için, kick başlatma Dianabol döngüsünü tanımlar.

  Kick startı son derece önemli bir kullanım dönemi iken, genellikle göz ardı edilen ve Dbol gazileri tarafından yeterince kullanılmayan bir dönem var. Anabolik steroidlerle desteklediğimizde, tıpkı olduğu zaman olduğu gibi kaçınılmaz olarak bir duvara çarpacağız. Bir şeylerin verilmesi gereken bir duvara çarptıktan sonra, değişiklikler yapılmalı veya herhangi bir ilerleme kaydedilmeyeceğiz. Değişiklik yapmanın birçok yolu var, birçok şeyi yapabiliriz, ancak Dianabol orta devresinde ekleme harika bir seçim olabilir. Güçlü yapısı gereği, Dbol bir yapışkan nokta boyunca patlamanıza yardımcı olur ve ömrünüzün ömrünü uzatır. Tabii ki, bu normalde yalnızca olağanüstü uzun çevrimleri çalıştıran kişiler tarafından denenir ve bunu yapanlar sadece eyere fazla zaman ayıranlardır. Bu yeni başlayanlar ve anabolik steroidler üzerinde işlem yapmayan kişiler için önerilmez. Bu tip Dianabol döngüsünü uygulamak isterseniz, vücudunuzun ona nasıl tepki vereceğini ve aldığınız diğer hormonları anlamanız gerekir.

  Bir Dianabol döngüsü uygularsanız, anlamanız gereken önemli bir faktör vardır. Dbol güçlü bir anabolik steroid iken, büyülü bir ilaç değildir. Dianabol ile desteklerseniz, sizi otomatik olarak büyük yapmaz. Verildiğine göre, gücün artacak, ancak ne kadar büyük olursa olsun, yalnızca bir şeye ve yalnızca bir şeye bağımlı olacaktır; Gıda. Büyüme ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yemiyorsanız, büyümeyeceksiniz demektir. Tersine, büyümek için yerseniz ve Dianabol'a eklerseniz, aksi halde olduğundan daha fazla büyürsünüz. Bu roket bilimi değildir, ancak bir sebepten dolayı çoğu kaybedilen bir kavramdır. Ayrıca bir Dianabol döngüsü kullanıyorsanız bunun bir domuz gibi yemeniz gerektiği anlamına gelmediğini de not etmek gerekir. Görüp sonu yokmuş gibi yerseniz ve yerseniz, Dbol veya yağ almayacaksınız. Anabolik steroidlerle desteklediğiniz için beslenme kuralları değişmez.


  Döngüler ve Dozlar


  Çoğu erkek için, günde 20 mg - 30 mg standart başlangıç ​​dozu olur ve çoğu durumda bir Dianaabol'a ihtiyaç duyulabilir. Daha gelişmiş performans artırıcı için, günde 50 mg güvenli bir şekilde kullanılabilir, ancak güvenliği sağlamak için kan basıncınızı yakından takip etmeniz gerekecektir. Günde 100 mg kadar çalışan kişileri bulacaksınız ve bazıları bununla birlikte kurtulacakken tavsiye edebileceğimiz bir şey değil. Bu nitelikteki dozlar son derece tehlikelidir çünkü yan etkilerin kapısını tek tek açarlar.

  Dianabol Değerlendirmeleri:


  D-Anabol 25 Dianabol sadece fantastik bir steroid, gerçekten de koymanın başka yolu yok. Bu çok basit bir anabolik steroid, çok basit, fakat hayatta birçok şey gibi bazen de muazzam olabilir. Size tam bir görünüm kazandıran hızlı büyüme arıyorsanız, bu sizin için steroiddir. Bir sapıklık içinde sıkışırsanız ve ilerlemeniz bir duvara çarptıysa, yine sizin için steroid budur. Benzer hızlı etki gösteren sonuçlar verebilen steroidler vardır. Anabolik steroid Anadrol (Oxymetholone) en sık Dianabol ile karşılaştırıldığında bu açıdan değerlendirilir; Bununla birlikte, olumsuz yan etkileri potansiyeli Dianabol'dan daha fazladır. Birçoğu, Anadrol'un daha güçlü olduğunu iddia ediyor ancak çoğu zaman Drol'den çok daha yüksek Anadrol dozları kullanıyor. Bazı veriler miligram bazında bir miligramda Dianabol'ın aslında daha güçlü steroid olduğunu önermektedir.

  Dianabol'ın, anabolik steroidler tarihinde yer aldığı toplam gücün ne kadar yüksek olursa olsun, önemi büyüktür. Sporcular her zaman en iyisi olmak için çabalamışlardır ve performansı arttırmak daima bir peşinde olmuştur. Testis özütü, çiğ hayvan testislerini yemeye enjekte etmek, hepsinin sporun bir parçası olmuştur; ikincisi spor olduğundan beri. Bununla birlikte, performans artışı çağını ve performans kapasitesinde anabolik steroid kullanımının neler yapabileceğini ortaya koyan Dianabol olacaktır. Tuhaftır ki, on yıllarca desteklenen steroid yasakları olanlar Dianabol'ın performansı arttırdığına dair bir kanıtı olmadığını kanıtladı. Aslında, bu iddiayı yapan resmi yazılar var. Steroid kullanan herkes bunun ne kadar gülünç olduğunu bilir ve eğer böyle olmasaydı, dünyada en çok aranan anabolik steroidlerden 50 yıl daha fazla olmazdı.

  M-1-Testosteron (M-1-T) İlgili Sıcak Satış Anabolik Steroidler :

  Ham Steroidler Toz Kaynak SERM SARM'leri Premikslenmiş Yarı Mamul
  Steroidlerin Çözümü
  Steroid Çözeltileri Harmanlayın
  Testosteron karışımı Sustanon 250mg, 400mg / ml Test Harmanı 450 mg
  Testosteron propionat Prop Prop 100mg / ml Test Karışımı 500 mg
  Testosteron enantiti Test E 250mg, 300mg / ml Tri Tren 180 mg
  Testosteron cypionate Cyp 250mg, 300mg / ml'yi test edin Tri Test 300mg, 400mg
  Nandrolone Decanoate Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300mg
  Nandrolone Fenipropionat NPP 100mg, 150mg / ml Tren Testi 225mg
  Boldenon Undeşilenat Ekipoiz 250mg, 300mg, 400mg / ml Tren Test Deposu 450mg
  Oxandrolone Boldenon Cypionate 200mg Eşit Test 450 mg
  stanozolol Winstrol Süspansiyon 50mg su Supertest 450mg
  Trenbolon asetat Stanozolol 50mg / ml yağ bazlı Anomas 400 mg
  Trenbolon Enantiti Tren Ace 100mg / ml Rippex 225mg
  Drostanolon Propionat Trenbolon en 100mg, 200mg / ml Kütle 500 mg
  Metenolon asetat Tren Hexa 75mg / ml Rip Kes 175mg
  Dianabol Masteron 100mg, 150mg / ml TMT 300mg
  Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375mg
  Clomifene Anavar 50mg / ml TM Karışımı 500 mg
  MK-2866 Anastrozol 5mg / ml

  İletişim bilgileri
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  İlgili kişi: John

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler