Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg * Ekstra Yağ Yakıcı 60 Tablet

Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg * Ekstra Yağ Yakıcı 60 Tablet

  • Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg*60 Tablets for Extra Fat Burning
  • Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg*60 Tablets for Extra Fat Burning
  • Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg*60 Tablets for Extra Fat Burning
  • Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg*60 Tablets for Extra Fat Burning
 • Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg*60 Tablets for Extra Fat Burning

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hubei, Çin
  Marka adı: Methenolone Acetate
  Sertifika: ISO9001, SGS
  Model numarası: Primobolan

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1box
  Fiyat: USD20
  Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
  Teslim süresi: 3-7 gün
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 700 kutular
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Methenolone asetat anahtar kelimeler: Primobolan
  CA'LARI: 434-05-9 İhracat Pazarı: ABD, İngiltere, Brezilya, Tayland, Fransa ...
  Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde Görünüm: Beyaz tabletler
  İşlevi: Yağ yakma, kas gelişimi MOQ: 1box
  Saflık: % 99 Belirtimi: 10 mg * 60 tablet

  Oral Methenolone Acetate Primobolan 10mg * Ekstra Yağ Yakıcı 60 Tablet

  Hızlı Detay:


  Ürün adı: Methenolone Enanthate
  İçerik:% 99
  MF: C27H42O3
  MW: 414.62
  CAS: 303-42-4
  EINECS: 206-141-6
  Kalite standardı: Kurumsal Standart
  Paketleme: İstediğiniz gibi
  Depolama: Gölgeleme, sınırlandırılmış koruma.

  Detaylı Açıklama:

  Methenolone hormonu ilk olarak 1962'de Squibb tarafından hem oral Asetat hem de enjantant Enantant formunda serbest bırakıldı. Hormonal bileşikler hem Nibal adı olan Nibal ve Nibal Depo taşıyor, ancak çok kısa ömürlü ürünlerdi. 1960'lı yılların ortalarında dev Alman ilaç firması Schering, Primoya adı altında getiren Methenolone hormonu haklarını alacaktı. O zamandan beri, Primobolan, bir Avrupa anabolik steroid olduğu için iyi biliniyor. Squibb sürümlerinden bu yana hiç ABD'de üretilmemiştir.
  Methenolone Asetat bileşiği ile ilgili ilginç bir not, öncelikli olarak oral steroid iken, Schering bunu bir sefer enjektabl olarak üretti. Ancak, enjektabl sürüm 1993 yılında durduruldu. Enjekte edilebilir Asetat formu kesinlikle yeraltı laboratuarlarında bulunacak, ancak o zaman bile nadir olacak. Asetat sürümünü üreten çoğu yeraltı laboratuarı sözlü olarak bunu yapacaktır. Bununla birlikte, çoğu, büyük enjekte edilebilir Depot sürümünü yapıştırın.
  Primobolan, piyasadaki en güvenli anabolik steroidlerden biri olarak düşünülür ve bu iddiayı desteklemek için mükemmel bir güvenlik derecesi taşır. Aslında, bu steroid, kilolu çocukları ve prematüre bebekleri hasar görmeden tedavi etmek için başarıyla kullanılmıştır. Osteoporoz ve sarkopenide de reçete edilir. Bununla birlikte, Primobolanın birincil amacı, kas israf hastalıklarının tedavisi ve kortikoid hormonlara uzun süre maruz kalma tedavisidir. Malnütrisyon tedavisinde son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır.
  Primobolan Fonksiyonları ve Özellikleri:

  Metenolon, dihidrotestosteronun (DHT) bir türevi veya daha spesifik olarak yapısal olarak değiştirilmiş bir DHT şeklidir. Birinci ve ikinci karbonda bir çift bağ DHT hormonuna eklenir ve bu da hormonun anabolik yapısını büyük ölçüde arttırır. Aynı zamanda, karaciğer parçalanmasını önleyen ek bir 1-metil grubu taşır. Asetat esterin ilavesi, onu hepatik metabolizmadan korur.
  Oral steroid olarak Primobolan, C17-alfa alkile edilmiş (C17-aa) steroid olmayan tek oral steroidden biridir. Standart C17-aa yapısının eksikliği, aynı zamanda oral Primobolanın karaciğer için toksik olmadığı anlamına gelir. Bununla birlikte, bu bir bonus iken, çoğu, performans arttırıcı bir kapasitede diğerlerine kıyasla nispeten hafif ya da bir hafta steroid olması sözlü Primobolan bulacaktır. İnsanlar birçok anabolik steroid ile karşılaştırıldığında aynı düzeyde anabolik aktivite yaşamayacaktır. Hiç hata yapmayın, Primobolan bir performans kapasitesine sahiptir, ancak çoğu insan Depo sürümünü daha iyi bir arama olarak görecektir. Kadınlara gelince, bu ılımlı doğa kısmen de harika bir seçim kılar.

  Metenolon hormonu birçok diğer anabolik steroid gibi bazı özellik taşır. Bu hormon, protein sentezini (bir dereceye kadar) artıracak ve artan alyuvar sayısı üzerinde ılımlı bir etkiye sahip olabilir. Bununla birlikte steroid, her şeyden daha fazla ayıran üç önemli özelliği taşır. Primobolan nitrojen tutulumunu önemli ölçüde artıracaktır. Bu, katabolik bir durumun önüne geçilmesini sağlar ve zayıf dokuyu oluşturmak için de harika olur. Ancak, belirtildiği gibi bu steroid çok boyutta paketi olmayacak, akılda tutmak. Hormonun ayrıca androjen reseptörü için son derece güçlü bir bağlanma afinitesi olduğu gösterilmiştir. Androjen reseptörüne kuvvetli bağlanma doğrudan lipolize bağlıdır. Çoğu anabolik steroid metabolizma hızını arttırır, ancak Primo'nun sıklıkla bilindiği gibi doğrudan yağ kaybını desteklediği düşünülmektedir. Bunu nitrojen retansiyonundaki dramatik gelişme ile birlikte değerlendirdiğimizde, bunun kesme fazı için güçlü bir anabolik steroid olacağını görmeye başlayabiliriz.

  Primobolanın son önemli özelliği, bağışıklık sistemi üzerindeki etkisidir. Metenolon hormonunun bağışıklık sistemini önemli ölçüde arttırdığı gösterilmiştir. Aslında, AIDS hastalarının tedavisinde başarıyla kullanılmıştır. Böyle bir birey için, sadece bir bağışıklık artırmakla kalmaz, aynı zamanda bir kas boşa harici hastalığa karşı doğrudan koruma sağlar. Bu aynı bağışıklık arttırma, performansı arttıran atlet için kesme aşamasında büyük fayda sağlayacaktır.

  Primobolanın Etkileri:

  Primobolan, bazı vakalarda kas israf hastalıklarını tedavi etmek için kullanılır; Bununla birlikte, genellikle hafif durumlarda veya bağışıklık kazandırmanın faydalı olduğu durumlarda. Bu steroid, Anadrol ya da Deca Durabolin gibi kitleye yayılmayacak ve çoğu erkek, sezon dışında hacim verme döngüsünde pek fazla kullanamayacak. Bununla birlikte, dişiler için istisna oluşturabiliriz. Kadınlar anabolik steroidlere karşı çok daha duyarlıdır ve hafif bir anabolik steroidden biraz daha uzun sürebilirler. Aynı derecede önemli olan, çoğu kadın gecede 30 libre ağırlık kazanmak için arıyor değil. Kiloda küçük, orta dereceli artışlar genellikle kendi başlarına dönüşebilir. Hafif doğayı göz önünde bulundurarak, bu steroidin gerçek bir sezon dışı döngüsü için kullanıldığı erkeklerin çoğu hayal kırıklığına uğrayacaktır.
  Primobolan'ın gerçekten parlayacağı yerde kesme steroididir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğimizden daha çok kalori yakmalıyız. Kesinlikle gerekli olsa da, bu da zayıf kas kütlelerimizi büyük riske atmaktadır. Aslında, mükemmel bir yağ kaybı diyeti planlanmış olsa bile, bir anabolik koruyucu uygulanmadıkça, yağsız kas dokusu kaybına neden olacaktır. Böyle bir korumayla bile, bir anabolik ajan ne kadar önemli olabileceğini söyleyen küçük bir doku kaybı meydana gelebilir. Başarılı diyetin anahtarı, basitçe kilo vermek değil, kas kütlenizi korurken yağ kaybetmektir; Bu biter bitmezse diyetiniz başarılı olmaz. İyi planlanmış bir diyetle Primobolan bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca oldukça hoş kondisyonlama efektlerine sahip olduğu gösterilmiştir. Primo'yu kullananlar sık ​​sık daha sert ve daha belirgin görünürler. Bununla birlikte, çoğu, Depo sürümünün kesim aşamasında daha verimli olmasını ve bu kadını da içermektedir.

  Primobolan da atletik çevrelerde takdir edilmektedir. Bu steroid ile mukavemette ılımlı bir artış mümkündür. Güç, gücü ve hızı, başarılı atletizm için anahtar unsurları ifade edebilir. Bununla birlikte, bu steroidin gerçekten yararlı olacağı iyileşmeyi teşvik etmektir. Kas dayanıklılığı da arttırılacak ve bu tür özellikler birçok steroid ile olduğu kadar güçlü olmayacak olsa da, herhangi bir yumru hiç çarpmadan daha iyidir. Ayrıca, hafif bir steroid olduğu için, sporcu büyüklükteki yığılmalarla endişe etmeyecektir. Bazı durumlarda, eklenen çok sayıda spor veya konuma bağlı olarak performansa zarar verebilir. Diğer durumlarda, meraklı gözlü bireylere istenmeyen dikkat çok şey getirebilir.

  COA:

  N ame: Metenolon Enantiti
  Diğer yaygın isimler ve terimler Primobolan, Primo
  Aktif yaşam 10-14 gün
  İlaç Sınıfı Enjeksiyonluk Anabolik Androjenik Steroid
  Algılama Süresi 5 ay
  Kimyasal yapı 17 beta-hidroksi-1-metil-5-alfa-androst-1-en-3-on
  Yaygın dozlar Haftada 400mg +
  Kan basıncı Olası olmayan
  Akne Daha yüksek dozlarda mümkündür
  Su tutma Olası olmayan
  aromatizasyon Yok
  DHT dönüşümü Yok
  HPTA işlevini azalt EVET

  GİBİ Marka Şartname
  12629-01-5 HGH% 99.7 10IU / şişe, 10vials / kit
  96946-42-8 HGH 176-191 (Parçacık) 2 mg / şişe, 10vials / kit
  Kigtropin 10IU / şişe, 10vials / kit
  Hygetropin 8iu / şişe, 25vials / kit
  somatropin 10IU / şişe, 10vials / kit
  Jintropin 10IU / şişe, 10vials / kit
  Riptropin 10IU / şişe, 10vials / kit
  Ansomon hgh 10IU / şişe, 10vials / kit

  İletişim bilgileri
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  İlgili kişi: Penny

  Tel: +8613429837396

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler