Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Metandienone Dianabol Tablet 10mg * 100 Tablet Büyük Kas için Hukuksal Anabolik Steroidler

Metandienone Dianabol Tablet 10mg * 100 Tablet Büyük Kas için Hukuksal Anabolik Steroidler

  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
  • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle
 • Metandienone Dianabol Tablets 10mg*100 Tablets Legal Anabolic Steroids for Big Muscle

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hubei, Çin
  Marka adı: Dianabol
  Sertifika: ISO9001, SGS
  Model numarası: CAS: 72-63-9

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1bottle
  Fiyat: USD20
  Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
  Teslim süresi: 3-7 gün
  Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
  Yetenek temini: 500vials / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Metandienone anahtar kelimeler: Dianabol
  CA'LARI: 72-63-9 Belirtimi: 10 mg * 100 tablet
  İşlevi: Büyük kas İhracat Pazarı: ABD, İngiltere, Brezilya, Fransa, Tayland ...
  Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde Ödeme koşulları: Para gramı, batı birliği, banka havalesi
  Görünüm: Beyaz tabletler Köken: Hubei, Çin

  Metandienone Dianabol Tablet 10mg * 100 Tablet Büyük Kas için Oral Anabolik Steroidler

  Hızlı Detay:

  CAS Numarası: 72-63-9
  Moleküler formül: C20H28O2
  Moleküler ağırlık: 300,44
  Görünüm: Beyaz toz
  Konsantrasyon: 50mg / ml, özelleştirilmiş
  Nakliye Paketi: Folyo Çanta, Gerekli Olarak Mükemmel Bir Gizli
  Nakliye Yöntemi: FedEx, EMS, HKEMS, DHL, TNT, HKPOST
  Ödeme: T / T, Western Union, Para Gram, Bitcoin
  Teslimat süresi: 4-7 İş Günü Kapıdan Kapıya

  Whatsapp: +8613429837396

  Detaylı bilgi:

  Şu anda bunu okumanızın birkaç nedeni olabilir. Yanlışlıkla karşılaştığınızdan ya da belki de anabolik dünyasına girmeyi düşünüyorsunuzdur. Hepimiz günün sonuna doğru daha iyi görünmek istiyoruz, öyle değil mi?

  Methandrostenolone'un markası olan Dianabol, testosteronun soyundan biridir. ABD'de uzun yıllardır yasal olarak mevcut olmasa da hala en çok kullanılan karaborsat ilaçlarından biridir.

  Steroidlerin dünyası karanlık, kafa karıştırıcı bir yer olabilir. Nereye baktığımıza bağlı olarak çok farklı tavsiyelerde bulunabiliriz. Jimnastik salonu arkadaşımız "Big Pete" gibi bloglar, forumlar ve insanlar her türlü bilgiyi bize verecek, ancak insanların konuşmadığı çok geç olmadan steroidlerin sağlığa zararlı yan etkileri var. İşte Dianabol'dan uzak durmanın beş nedeni var.

  Metandienone nedir?

  Metandienone veya metandrostenolon olarak da bilinen ve Dianabol markası altında diğerleri arasında satılan Metandienone, tıbben kullanılan fakat çoğunlukla artık kullanılmayan bir sentetik ve oral olarak aktif anabolik androjenik steroid (AAS) ve 17α-metillenmiş testosteron türevidir . Fiziksel ve performans arttırıcı amaçlar için de tıbbi olmayan olarak kullanılır.

  Metandienone ilk olarak 1955 yılında CIBA tarafından geliştirildi ve Almanya ve ABD'de satıldı. Ciba ürünü Dianabol olan metandienone, mesleki ve amatör sporcular arasında hızla yaygın olarak kullanılan ilk AAS olmuştur ve medikal olmayan kullanımlar için oral olarak en aktif AAS olarak kalır.

  Şu anda ABD ve İngiltere'de kontrollü bir maddedir ve vücut geliştiricileri arasında popüler kalır. Metandienone Meksika gibi belirli ülkelerde (Reforvit-B markası altında) reçetesiz hazırdır ve bazı Asya ülkelerinde de üretilmektedir.

  Vücut:


  Metandienone vücut geliştirmecileri tarafından kullanılmaktadır ve bugüne kadar yasadışı kullanılmaya devam edilmekte, testosteron propionat, testosteron enantat ve testosteron cypionate gibi enjekte edilebilir bileşimlerin yanı sıra trenbolon asetat gibi diğer enjekte edilebilir ilaçlar da kombine edilmektedir (dökme).

  Birkaç başarılı sporcu ve mesleki vücut geliştiricisi, Arnold Schwarzenegger de dahil olmak üzere uyuşturucu yasaklanmadan önce uzun süreli metandienone kullanımını kabul etti. [14] [15] Metandienone ile yığılmış diğer steroidler, her zaman olmasa da, esasen, testosteron, trenbolon ve nandrolone gibi enjektabl bileşiklerdir. Metandienonun büyük dozları ve uzun süreli kullanımı eksantrik sol ventrikül hipertrofisi ile ilişkili olup, kardiyomiyopati riskini büyük ölçüde artırmaktadır Hipertrofi atrofisi olduğunda ve ne zaman [Athleticitation to needed] Atletizm genellikle sol ventrikül hipertrofisi ile ilişkilidir; Bununla birlikte, doğal atletizm genellikle artmış kardiyomiyopati riski ile bağlantılı olmayan konsantrik sol ventriküler büyüme gösterir.

  Tarihçe:

  Metandienone ilk kez 1955 yılında tanımlandı. [1] İsviçre Basel'deki CIBA laboratuvarlarındaki araştırmacılar tarafından sentezlendi. CIBA, 1957'de bir ABD patenti hazırladı [20] ve bu ilaçları ABD'de 1958'de Dianabol olarak pazarlamaya başladı [1] [21]

  Kısa süre sonra 1959'da başlayarak CIBA, Dianabol'ın profesyonel halterciler üzerindeki etkilerini test etmek için John Bosley Ziegler (fizik rehabilitasyon konusunda uzman bir doktor ve ilaç performansı geliştirmenin ilk öncülerinden) ile işbirliği yaptı. Ziegler, York Barbell Company'nin sahibi olan Bob Hoffman ve ABD Olimpiyat halter takımı antrenörü [22] [23] ile en üst düzeyde performansa sahip konulara erişim izni vermişti. [24] [21] [7]

  İlk deneme deneyleri hayal kırıklığı yaratıyordu. Örneğin, AAU Bay Amerikalı birincisi Jim Park, "tek etkisinin, herhangi bir kadını gördükten sonra kendisine anında bir ereksiyon vermesi" olduğunu bildirdi. Bununla birlikte, Ziegler Dianabol'un anabolik olarak önemli bir potansiyele sahip olduğuna inanıyordu. 1960 Olimpiyatlarının başlangıcında Hoffman'a Amerikan Olimpiyat takımının en üst düzey üyelerine uygulanmasını önerdi. Ancak Hoffman temkinli davrandı ve daha sonra "ABD'yi temsil edecek olan insanlara vermeye çok yaklaştı" dedi. Grimek'e göre, "görünüşe göre, çok iyi sonuç alacağını ve zararlı etkileri olabileceğini düşünmüyor ... Şüpheli görünüyor." [7]

  Bunun yerine, Dianabol etkinliğini ve güvenliğini araştırmak için çeşitli alt düzey kaldırıcılara verildi. İlk konularda John Grimek, Bill Mart, Charles Vinci ve Louis Riecke ile Ziegler ve Hoffman da vardı. [7] Hoffman daha sonra, "beş gün içinde daha fazla kıvrılma ve baskı yapabilme ve kilo alma" diyen yeni ilacın şaşırtıcı etkilerine değindi ve "ağırlık kaldırma yarışmasına gittiğimde ya da ceketimi herhangi bir yerden kapattığımda insanların "Bütün bu kasları nereden buluyordunuz?" dedi. [7] Riecke kas kitlesi ve gücünü hızla aldı ve "sürekli coşku ve enerji hissi" bildirdi. Sonuçları, diğer elit halterciler arasında çok büyük ilgi gördü, ve söylentiler, Ziegler'in araştırmalarında büyük bir gelişme kaydettiğini dile getirdi ve yeni izometrik ve hipnotik tekniklerle meraklarını değiştirmeye çalıştı.

  Dianabol nasıl alınır?

  Dianabol enjekte edilebilir bir biçimde mevcut olmasına rağmen, en yaygın olarak küçük bir tablet şeklinde oral steroid olarak kullanılır. Dianabol nispeten kısa yarılanma ömrüne sahiptir; bu da bir kullanıcı için günlük konsantrasyon seviyesini koruması, günlük dozaj alanını günün en iyi aşaması için alması anlamına gelir. Dianabol dozunun bölünmesi genellikle tabletlerin dozajı nedeniyle kolaydır ve herhangi bir mide rahatsızlığını en aza indirgemek için yemek yediğiniz zamanlarda dozu tüketmeniz faydalı görünür.


  Dianabol hakkında ve vücut geliştirme forumlarında, günlük tam doz egzersiz programını tüketen diğer makalelerde duyabileceğiniz başka bir düşünce ekolojisi var. Bu yöntemin egzersiz sırasında elde edilen kan konsantrasyonunda zirveye ulaşması nedeniyle daha fazla ilaç alımı ve spor salonunda daha yüksek performans sağladığı söylenir. Bu yöntem çekici geliyor, fakat aynı zamanda bu yönetim rejiminin karaciğer üzerinde daha büyük bir gerginliğe neden olacağını da hatırlamak gerekir. Bu yöntem hala deneyimli Dianabol kullanıcıları tarafından kullanılıyor ancak esasen ilacı antreman öncesi bir anabolik olarak kullanıyor. Çoğu kullanıcı için dozajın bölünmesi akıllıca olacaktır.

  Bir Dianabol döngününün dozu:


  Dianabol için ortak doz her gün 30-50 mg olup, genellikle 4 ila 6 hafta arasında sürecek bir döngü ile. 30-40 mg, muhtemel yan etkileri kısıtlarken, Dianabol için yeni olan bir kişi için etkili bir doz olacaktır ve kas kütlesi ve mukavemetinde büyük kazançlar sağlar. Diğer tecrübeye sahip kullanıcılar daha yüksek bir doz almak isteyebilirler, buna rağmen çoğu diğer bileşiklerde olduğu gibi, kas ve mukavemet platoyu çıkaran ve yan etkileri artıran bir dozaj seviyesi vardır, bu da dozu artırmaya değmeyen bir nokta oluşturur . Tecrübeli kullanıcıların çoğu, günde 70-80 mg'ın üzerinde nadiren bir dozaj alacaktır.

  Deneyimli kullanıcılar Dianabol'u genellikle kütle döngüsü için kullanılan diğer steroidlerle istiflemek isteyebilir. Testosteron Enanthate ve Deca-Durabolin, örneğin, kalori bakımından yüksek bir diyet ve büyüme için gerekli besinler. Yelpazenin diğer ucunda birçok yeni başlayanlar Dianabol'la ilk anabolik steroid döngüsü için tek başlarına başlarlar. Doneabol, yaygın olarak bulunan bir oral steroid olmakla birlikte, kas kütlelerinden büyük kazanç getirebilen bir steroid, tecrübesiz ve iğrenç bir kullanıcı tarafından çok memnuniyetle karşılanmaktadır.

  Diğer ürünler:

  Ürün adı: HGH (insan büyüme hormonu)
  CAS Numarası.: 12629-01-5
  Şartname: 10IU
  Görünüm: Beyaz toz
  Form ve formülasyonlar: Steril Filtre edilmiş beyaz liyofilize (Dondurularak Kurutulmuş)
  Saflık: RP-HPLC ile>% 98
  Su içeriği: Karl Fischer tarafından ≤% 7.0
  Asetat İçeriği: RP-HPLC ile ≤% 10.0
  Bakteriyel Endotoksinler: ≤ 5EU / mg
  Uygunluk: Hücre kültürü ve hayvan deneyleri için uygundur, insan kullanımı için uygun değildir!
  Depolama: 2-8 derece santigrat buzdolabı
  Teslimat: Hazır mallar için 1 iş günü, varış noktanıza 7 gün.
  Paket: 1kit = 10vials Alüminyum folyo + kabarcık + karton
  Özelleştirilmiş: kabul edilmiş.
  Menşei ülke: Çin

  İletişim bilgileri
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  İlgili kişi: Penny

  Tel: +8613429837396

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler