Oda 4331, 3. bina, yüksek teknoloji sanayi parkı, yizhi yolu, qingshan bölgesi, wuhan, Çin
Ana sayfa Ürünlerkas kazanç steroidler

50mg Tablet Anabolik Androjenik Kas Kazancı Steroidler Winstrol Stanozolol

50mg Tablet Anabolik Androjenik Kas Kazancı Steroidler Winstrol Stanozolol

  • 50mg Tablet Anabolic Androgenic Muscle Gain Steroids Winstrol Stanozolol
  • 50mg Tablet Anabolic Androgenic Muscle Gain Steroids Winstrol Stanozolol
  • 50mg Tablet Anabolic Androgenic Muscle Gain Steroids Winstrol Stanozolol
  • 50mg Tablet Anabolic Androgenic Muscle Gain Steroids Winstrol Stanozolol
 • 50mg Tablet Anabolic Androgenic Muscle Gain Steroids Winstrol Stanozolol

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hubei, Çin
  Marka adı: bodybiological
  Sertifika: IS09001,SGS
  Model numarası: CAS: 10418-03-8

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10gram
  Fiyat: USD1/gram
  Ambalaj bilgileri: Folyo Çanta
  Teslim süresi: ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 560kg / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Görünüm: Beyaz kristal toz anahtar kelimeler: Winstrol
  Takma ad: Stanozolol CA'LARI: 10418-03-8
  Yol nakliye: FEDEX, TNT, DHL, UPS, HK EMS Ödeme koşulları: Para gramı, batı birliği, banka havalesi
  Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde Devlet: Toz
  Ticari marka: bodybiological Paket: Folyo Çanta

  50mg Tablet Anabolik Androjenik Kas Kazancı Steroidler Winstrol Stanozolol

  Winstrol'a Giriş


  Şüphesiz, Winstrol en popülerlerinden biridir ve şüphesiz tüm zamanların en tanınmış anabolik androjenik steroidlerinden biridir. Tüm anabolik steroidlerin, gerçek bir steroid bildiklerinde çok fazla şey bilmeyenler için sıklıkla budur. Başlangıçta Sterling-Winthrop Laboratuarları tarafından geliştirilen bu, yaklaşık otuz yıldır birçok kez haber başlıkları yapan bir anabolik steroid; Sıklıkla yüksek profilli atletler yakalandığında, bahsedilen anabolik steroid olacaktır. Kanada Sprinter Ben Johnson'un steroid için test ettiği 1988 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda olduğu gibi yüksek profilli bir dava bile olmadı. Birçoğu bu olayı, ABD hükümetinin, anabolik steroidleri kontrollü maddeler olarak sınıflandırmasına yol açacak bir katalizör olarak gösteriyor; Katılıyorum eğilimindedir. Bir dihidrotestosteron (DHT) bazlı anabolik steroid olan Winstrol, güvenle söyleyebileceğimiz az sayıdaki anabolik steroidden biridir ve bir kitleyi teşvik eden ajan olarak neredeyse yararsızdır; Winstrol söz konusu olduğunda, kesme ve güç oyunudur. Bu, Winstrol'u plaja kadar kesmek isteyen pek çok spor salonu faresinin yanı sıra, sahnede dururken zorlu bir fiziksel arayan pek çok rekabetçi vücut geliştiricisi için favori kılan özelliktedir. Tabii ki, onu meşhur kılan özellik, onun güçlü özelliklerinden ve bu kadar çok sporcunun kullandığı şey budur. Winstrol olan aktif steroidal hormon olan Stanozolol ile, atlet kütlesi artmadan daha hızlı ve daha güçlü hale gelebilir ve birçok sporcu için bu çok değerlidir.

  Oral Winstrol, enjektabl Winstrol veya Winstrol Hapları olarak mevcut, yönetim amaçlarının ötesinde yoğun amaçlı hiçbir fark yoktur. Her ikisi de aynı özellikleri ve faydaları sağlar, ikisi de C17-alfa alkollü (C17-aa) anabolik steroidlerdir ve her ikisi de aynı olası yan etkileri taşır. İdarenin ötesinde, dikkat etmesi gereken tek fark yarı ömrün içindedir; Enjektabl Winstrol yaklaşık 24 saat aktif yarı ömrü taşırken, oral tablet yaklaşık 9 saat aktif yarı ömrü taşır.

  Temel niteliğinin ötesinde, Winstrol'ı bu kadar özel kılan şeylerden biri, pek çok kadın tarafından güvenle kullanılabilecek birkaç anabolik steroidden biri olmasıdır. Kadınlar genellikle virilizasyon nedeniyle anabolik steroidler ile zor zamanlar yaşarlar, ancak sıklıkla bilindiği gibi Winny, çok daha düşük bir virilizasyon derecesine sahiptir. Hata yapma, virilleşme halen oluşabilir, derecesi Anavar'dan daha büyük; Ancak, sorumlu kullanım ile normalde önlenebilir.

  Winstrol'un yan etkileri söz konusu olduğunda, çoğu DHT steroidleri ile aynı olacaktır; Bununla birlikte, Winny, sağlıklı bir diyet yapmak ve sorumlu kullanımı zorunlu hale getirmek için kolestrol üzerinde biraz sert olmakla ünlüdür. Ayrıca, bir C17-aa anabolik steroid olarak, bu piyasadaki daha karaciğer steroidlerinden biridir ve bu, oral ve enjekte edilebilir formlar için de geçerlidir. Enjekte edilebilir Winstrol, hepatotoksik özellik taşıyan az sayıdaki enjekte steroidlerden biridir ve bunun için Eğer güvende kalacaksak mantık kullanımı mutlaka biraz kısa sürelidir.

  Atletik performansı arttırmak için harika bir steroid sunarken, ek olan büyük çoğunluk bunu bedene benzer amaçlarla yapacak ve bu gibi avantajların tadını çıkarmak normalde halihazırda biraz zayıf olmak en iyisidir. Sertleştirici ve vücut geliştiren özellikleri bir vücut yağ tabakası boyunca parlamaz ve bu normalde bir diyetin ikinci yarısına doğru en iyi kullanım anlamına gelir. Elbette, doğası gereği, Winstrol, tuttuğunuz yağın bir kısmını kaybetmenize gerçekten yardımcı olacaktır; aslında, hormon dengesizliklerinden ötürü obezite muzdarip olanlar için bazen reçete edilir. Winstrol, obezitenin ötesinde anemi, anjioödem ve şiddetli güç kaybının meydana gelebileceği koşulları tedavi etmek için de kullanılır; Gerçekten harika bir steroid.

  Bütün bunları göz önünde bulundurarak, Stanozolol hormonuna bir göz atmak istiyoruz; Winstrol'ın sunduğu, kullanmanın nasıl, ne yaptığını ve tabii ki, istenen hedeflere ulaşmak için sırayla güvenle nasıl kullanılacağını incelemek istiyoruz. Winstrol döngüsü planlaması ve çeşitli formlar üzerinde duracağız; hatta kadın winstrol kullanımına ve dünyanın en iyi markalarına özellikle dikkat edeceğiz. Winstrol söz konusu olduğunda, bilmeniz gereken tek şey burada bulabilirsiniz.

  Winstrol'un Etkileri:


  Yalın doku israfını önlemek için kullanılmış olmasına rağmen, Winstrol, toplu steroid olarak adlandırdığımız şey değildir. Bu steroidi, mevsim dışında kitlesini kazanan bir kütlede nadiren bulacaksınız. Bununla birlikte, sağlayacağı güçlü SHBG indirgemesi nedeniyle kullanılan diğer steroidlerin etkinliğini arttırmak için kullanılabilir, ancak bu genellikle tavsiye edilmez. Winstrol'un yan etkilerine daldığımızda bunun çok hepatotoksik olduğunu ve kullanımın değerli zamanla sınırlı olduğunu göreceğiz. Erkek atlet için, bu, toplama aşamasında olmayacak.

  Sezon dışında hacim kazandırma konusunda ise, kadınlar için bir istisna daha üretebiliriz. Dişiler steroidden çok daha duyarlıdır ve kısa patlama planları bu aşamada çok faydalı olabilir. Ama yine de, muhtemelen daha iyi seçenekler var.

  Winstrol'un etkileri şüphesiz, atletik bir doğanın doğrudan performans artırması için en faydalıdır. Biz, vücut geliştiricileri veya vücut atletleri değil, fonksiyonel rekabetçi atletlerden bahsediyoruz. Bu steroid gücü kuvvetlice arttırma yeteneğine sahiptir ve bu hem gücü hem de hızı çevirebilir. Dahası, spora bağlı olarak bazılarını engelleyebilecek ek bir ağırlık eklemeden bunu başaracak ve meraklı gözlerden istenmeyen ilgiye neden olacak. Winstrol'un rekabetçi sporcular için, özellikle tendonların potansiyel zayıflamasından dolayı patlayıcı sporlardaki sporcular için iyi olmadığını söyleyenlerin varlığı var, ancak bu, bu iddiayı destekleyen az çok mesaj panosu anekdot histeresi. Aslında, birçok çalışma tendonları güçlendirmeye olumlu etki yapabileceğini ve bunun kemikler için iyi olduğunu zaten bildiğimizi göstermiştir. Değilse, osteoporozu tedavi etmek için kullanılmazdı.

  ANALİZ SERTİFİKASI

  Ürün adı Winstrol
  Seri No miktar 20kg
  Üretim Tarihi 2016/03/16 Rapor Tarihi 2016/03/17
  Açıklama Beyaz Kristal Toz
  Ref. Standart Kurumsal Standart
  Analiz Testleri Sonuçları
  Ölçek Kurumsal Standart Sonuçlar
  Kimlik Uygunluk (olarak, Ul) uymak
  Erime noktası 228 ~ 235 ℃ 231 ~ 234 ℃
  Belirli Döndürme + 34 ° + 40 ° + 36 °
  Kurutma kaybı ≤1% % 0.3
  tahlil 98,0 ~% 100.5 % 99
  Sonuç Kurumsal Standartlara Uygun Olun

  İletişim bilgileri
  Wuhan Body Biological Co.,Ltd

  İlgili kişi: Viki

  Tel: +8613264710010

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler